En Büyük Oguzhan Koç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En Büyük Oguzhan Koç Fan Sitesi

Sitemizdeki İçerikleri Daha Fazla Görmek İçin Kayıt oLunuz...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Harika Nickler

2 posters
YazarMesaj
~Buket Da SiLva
Moderatör
Moderatör
~Buket Da SiLva

Nerden : вσвσ'мun.& συz'мun o sıcacık kalbinden-вσвσ'мun.& συz'мun insanın içini ısıtan gülüşünden.. вσвσ'м.& συz'м sizi çok seviyorummm.. Size tapıoRm pRensLeRiimm (L)

Harika Nickler Empty
MesajKonu: Harika Nickler   Harika Nickler EmptyPerş. Haz. 25, 2009 9:01 pm

Gidişinin ardından bakakalmak zor geldi

Aslında seni sevmekte zordu benim için

Göz yaşLarım yoqLuğunu heceLerken, kaLemim kekeme düşLerimin suskunLuğunda kırılır…

Su gibisin içilip hiç kanılamayan..Seveni yanıltmayan sevince yanılmayan..Özlenen sen özleyen sen..Varken bile doyulamayan

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.

Onca zamanıN içinde eskimeyeN bir düşüncesiN

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

A$k'La SakLamßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

GözLeriMi açSam dA sEn çıKsaN kaRşıMa geL ßeNi azAd eT kaYßoLdum kaRanLıkTa…!!!

SiLmeye çaLıştıkça Daha çok akLımdasın!...

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

FazLa RahaTım ..RahaTsız éDéRmi? éTsédé FarkédéRmi ?

кâłвιмιŋ кıяıł∂ıqıŋı göямéуé ∂âуâŋâмâуâ¢âqıŋı ѕöуłéмιşтιŋ кıяâякéŋ gözłéяιŋι мι кâρâ∂ıŋ....<_<

koLayDıR asLınDa ßıten cumLeLeRe noktaLaR koymaK esas zoR oLan ßaşLamaqKdıR söze

Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime.ben kendi masalımı terk edip.gözlerine benzeyen bir deniz seçtim kendime.

ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL !
http://oguzhankoc-fanclub.eniyiforum.org
Oğuzhan_Nihan
Moderatör
Moderatör
Oğuzhan_Nihan

Harika Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Harika Nickler   Harika Nickler EmptyPerş. Haz. 25, 2009 10:18 pm

teşekkürler cnm çk iyi
~Buket Da SiLva
Moderatör
Moderatör
~Buket Da SiLva

Nerden : вσвσ'мun.& συz'мun o sıcacık kalbinden-вσвσ'мun.& συz'мun insanın içini ısıtan gülüşünden.. вσвσ'м.& συz'м sizi çok seviyorummm.. Size tapıoRm pRensLeRiimm (L)

Harika Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Harika Nickler   Harika Nickler EmptyCuma Haz. 26, 2009 12:34 pm

ö.değil cnm (;
http://oguzhankoc-fanclub.eniyiforum.org

Harika Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nickler.......
» Süper Nickler